Облако тегов
  Оцените работу движка
  Лучший из новостных
  Неплохой движок
  Устраивает ... но ...
  Встречал и получше
  Совсем не понравился
   
  » Шановний акціонере!
  0

  Шановний акціонере!

  Питання порядку денного №10.
  Питання, винесене на голосування: Схвалення значних правочинів.
  Проект рішення: Схвалити значні правочини:
  Затвердити Договори, які укладені (продовжений термін дії договору) протягом 2017 року між ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ ТІД" (код ЄДРПОУ 32004949) та Товариством щодо оренди майна та комісії на сукупну загальну суму 19 358 700,29 грн.
  Питання порядку денного №11.
  Питання, винесене на голосування: Схвалення правочинів, щодо вчинення яких є заінтересованість.
  Проект рішення: Схвалити правочини, щодо вчинення якого є заінтересованість, а саме:
  Затвердити Договори, які укладені (продовжений термін дії договору) протягом 2017 року між ТОВ "БІОІЛ УНІВЕРСАЛ УКРАЇНА" (код ЄДРПОУ 34490471) та Товариством щодо оренди майна та надання послуг на сукупну загальну суму 8 442 264,44 грн.
  Питання порядку денного №12.
  Питання, винесене на голосування: Прийняття рішення про попереднє надання згоди на вчинення значного правочину.
  Проект рішення:
  1. Попередньо схвалити укладення Товариством значних правочинів, що вчинятимуться Товариством протягом не більше як 1 (одного) року з дати прийняття цього рішення, за якими ринкова вартість майна або послуг (робіт), що є предметом кожного такого правочину, перевищує 25 відсотків та менша ніж 50 відсотків або перевищує 50 відсотків вартості активів Товариства за даними останньої офіційно оприлюдненої річної фінансової звітності Товариства, при цьому сукупна вартість по кожній групі нижчевказаних правочинів, не повинна перевищувати 100 відсотків вартості активів Товариства за даними останньої річної офіційно оприлюдненої фінансової звітності, а саме: - правочини, які будуть пов’язані з господарською (виробничою) діяльністю Товариства згідно із його Статутом; - правочини щодо надання фінансової допомоги, позик; - правочини щодо отримання кредитів; - правочини щодо отримання фінансової допомоги, позик; - правочини щодо надання застав (іпотеки), порук, гарантій, в тому числі за третіх осіб.
  2. Надати повноваження Директору або особі, що виконуватиме його обов’язки, протягом 1 (одного) року з дати проведення цих Загальних зборів, приймати рішення щодо вчинення попередньо схвалених в п.1 цього рішення правочинів, визначати їх умови, здійснювати від імені Товариства всі необхідні дії щодо вчинення значних правочинів, які попередньо схвалені Загальними зборами та вказані в п.1 цього рішення, за умови отримання попереднього дозволу Наглядової ради на вчинення такого правочину.
  3. Дозволити Наглядовій раді надавати повноваження Директору або особі, що виконуватиме його обов’язки, протягом 1 (одного) року з дати проведення цих Загальних зборів, у разі необхідності самостійно приймати рішення щодо вчинення попередньо схвалених в п.1 цього рішення правочинів, визначати їх умови, а також здійснювати від імені Товариства всі необхідні дії щодо вчинення значних правочинів, які попередньо схвалені Загальними зборами та вказані в п.1 цього рішення, без необхідності отримання попереднього дозволу Наглядової ради.
  скачать dle 10.2 Авто Тюнинг кузова

  Также рекомендуем:

  Наверх © 2013 Copyright. Sightly Template - Все права сохранены.
  При копировании материалов с сайта, ссылка на источник обязательна!
  Powered by DataLife Engine © 2014